کار با برنامه تیم لینک

بزرگوارانی که برای حضور در جلسه کارگاه
برنامه *تیم لینک* رو ندارند می‌توانند از لینکهای زیر دانلود کنند و نحوه کارکرد آنرا از طریق فیلم آموزشی یادبگیرند👇
لطفا به ادامه مطلب بروید...

دانلود برنامه teamlink برای اندروید یک برنامه نسبتا تخصصی و کاربردی برای دستگاه اندروید شماست. امروز با معرفی و ارایه ی تیم لینک بخشی از مشکلات دور کاری یا عدم تمایل جلسات به صورت حضوری برطرف می شود. اگر شما از صاحبان مشاغلی هستید که پروژه های شما به صورت دور کاری انجام می شود یا از نیروهای متخصص در سایر کشورها یا شهر ها بهره میبرید، دیگر نگران نباشید. چراکه شما هم می توانید مانند هر برند و شرکتی جلسات بزرگ و با کیفیت مانند سایر شرکت ها برگزار کنید. اگر تا کنون به دانلود برنامه teamlink برای اندروید اقدام نکردید همین حالا می توانید با دانلود برنامه ویدیو کنفرانس اندروید گامی بزرگ به جلو بردارید.

 

دانلود برنامه teamlink برای اندروید اپلیکیشن ویدیو کنفرانس

ممکن است تاکنون نام برنامه تیم لینک برای اندروید به گوش شما خورده باشد اما با آن آشنایی کامل نداشته باشید ما در اینجا به معرفی اجمالی این برنامه خواهیم پرداخت. این برنامه کاربردی و جذاب توانسته لقب بهترین و البته قطعا پر سرعت ترین برنامه کنفرانس آنلاین به صورت تصویری را از آن خود کند. این برنامه ی تخصصی که این روزها نیاز به  وجود آن بیش از پیش احساس می شود در سراسر جهان فعال بوده و به شما امکان برقراری ارتباط تصویری و واقعی در مقیاس جهانی را می دهد. این روزها بسیار از شرکت ها انجمن ها و بعضی از کلاس ها با کمک این برنامه از فاصله ی دور اما با کیفیت واقعی مورد استفاده قرار می گیرد. این پیام رسان فوق العاده امکان برقراری ارتباط تا 200 نفر به صورت همزمان را ممکن کرده است! این عدد باعث متمایز شدن دانلود برنامه تیم لینک برای اندروید از سایر برنامه های رقیب می شود.

 

+ لینک مستقیم نصب نرم افزار تیم لینک
از سایت اصلی تیم لینک:
جهت برگزاری جلسات آنلاین.
برای ویندوز،اندروید و آی او اس
 
+ لینک نرم افزار برای اندروید:
 
+ لینک نرم افزار teamlink برای آیفون
اگر از روش اول نتوانستید برنامه رادانلود کنید از لینک زیر استفاده کنید:
 
 
+ فیلم کوتاه برای آموزش کار با برنامه :
 
 
مطالب مرتبط:
کد امنیتی رفرش
🕊️🕊️🕊️

پیشنهادهای ما

پیشنهاد میکنیم حتما به هر بخش سر بزنید

فیلم های تاثیرگذار

فیلم هایی که حتما باید در طول زندگیمان ببینیم

کلیپ های تاثیرگذار

کلیپ های کوتاه اما تاثیرگذار

فایل های صوتی

گوشهایتان را عادت به شنیدن نکات مثبت بکنید

...

عکس بخش درباره ما ما بارونی ها ، همچون یک (پرنده ی نامه رسان) که بعنوان لوگوی تیم درنظرگرفته شده ، سفیر بارون هستیم ؛ *** سفیربارون به این معنی که قراره بارونی از برکت،فراوانی،عشق،زیبایی و... بر زندگیمان و افرادی که باما همسیر هستند ببــــــارد و این پیام را مـــا برفراز تمام جهان گام برمیداریم و تجربه یک زندگی جدید از نوع بارون را برجهانیان میرسانیم ... *** بذرهایتان را بکارید قراره بارون بیاد

آیا در شبکه های اجتماعی فعال هستید؟

صفحات ما را در معروفترین شبکه های اجتماعی دنبال نمایید تا از خبرهای ما آگاه شوید

  حقوق تمامی مطلب محفوظ است   |    Design: ...