سرعت کسب ثروت

سرعت کسب ثروت در نتورک مارکتینگ

نتورک مارکتینگ به هیچ وجه راهی سریع برای ثروتمند شدن نیست.تکرار می کنم به هیچ عنوان قرار نیست بعد از مدت کوتاهی مثلاً 6 ماه یا حتی یک سال به ثروت کلانی دست یابید بله باید مانند هر کار دیگر وقت گذاشت و نتورک مارکتینگ راانجام داد.البته با توجه به استفاده ازاهرم دراین حرفه،سرعت رسیدن به ثروت نسبت به سایر مشاغل بسیار بالا است اما باز هم راهی نیست که بتوان یک شبه آن را طی کرد. شاید بتوان گفت که اگر این تجارت را با صبروجدیت انجام دهید،در مدت زمان 4 یا 5 سال می توانید ازآن بازنشست شوید البته اگر دوست داشته باشید و بتوانید از آن دل بکنید.این راهم فراموش نکنیدکه شاید درآمد شمادرابتدا صفر باشداما صبر پیشه کنیدوکارتان راانجام دهید.

 ذهنیت ها

هیچ گاه با ذهنیت ها و برداشتهای شخصی خود از فروش،بازاریابی و روابط عمومی قدم به این تجارت نگذارید.آنها را کنار گذاشته و با ذهنی باز آماده دریافت اطلاعات لازم برای انجام نتورک مارکتینگ ازمعرف وبالاسریهایتان باشید.مثلاً یکی از ذهنیتهای نادرست در نتورک مارکتینگ این است که برای موفقیت،حجم فروش شخصی بالایی نیاز است.در حالیکه تمام آنچه نیاز دارید،اندک فروشی است که باید آن را در سازمانتان فرهنگ سازی کنید(هر کس فروش کم دارد و در مجموع حجم بالایی به فروش می رسد البته باز هم می گویم که منظور از این فروش خرید حجم خاصی از محصولات شرکت است که بخشی از آن را خود شخص مصرف می کند و بخشی دیگر را می فروشد).

 نَه

کار شما در این تجارت «پیشنهاد دادن» است.پیشنهاد خرید محصول و نیز یک فرصت استثنائی تجاری.طبیعی است که عده ای آن را درک کرده و می پذیرند؛عده ای نیز آن را درک کرده اما نمی پذیرند( که کاملا غیر ممکن است) ومتأسفانه عده ای هم،چون سنگ اند که:«نرود میخ آهنین در سنگ».پس خود را آماده شنیدن پاسخهای منفی و بطور کلی «نه» بکنید.

 تمام وقت ، نیمه وقت یا پاره وقت

ازبزرگترین مزایای این تجارت این است که شما می توانید آن را به صورت تمام وقت،نیمه وقت یا حتی پاره وقت – به انتخاب خودتان – انجام دهید.هیچ گاه احساساتی عمل نکنید و بلافاصله از کار فعلی خود دست نکشید .این یک حرفه با حقوق ثابت آخر ماه نیست و شاید برای مدتی درآمد کافی برای گذران زندگی نداشته باشید.(البته شاید هم درآمدتان از کار فعلی تان پیشی گیرد.)پس شرایط خود را بسنجید و از این مزیت بزرگ این تجارت هم بهره ببرید (برای شروع حداقل روزانه 2 الی 3 ساعت وقت در هفته کافی است.به تدریج با رشد سازمانتان،میزان فروش و در نتیجه درآمدتان رشد می کند که در این حالت نیازتان نسبت به کار قبلی و درآمد آن رفع شده و می توانید زمان بیشتری را به تجارت خانگی تان اختصاص دهید.)

 ارتباطات

جان میلتون فاگ:«پایه نتورک مارکتینگ ارتباط با مردم است.باید آنها را متحول کرده و برای پیشبرد شغل خود از آنها حمایت کنید.» کار شما صحبت کردن با مردم است؛با نشستن روی مبل ودیدن انواع CDهاوDVDها و نیز مطالعه انواع کتب و مقالات،اتفاق خاصی برای تجارت شما نمی افتد (البته اگر به صورت آن لاین کار می کنید از این بند بگذرید).باید تعادل را بین کارهای مختلف خود برقرار کنید .آموزش ببینید و بدهید اما از آن استفاده کنید و برای استفاده از آموزشها هم باید به میان مردم بروید.پس با مردم صحبت کنید.موقعیت کاری و محصولات خود را به آنها معرفی کرده و در تصمیم گیری از آنها حمایت کنید.

 هزینه ها

برای موفقیت در این تجارت باید آموزش های آن را ببینید که شامل انواع CDها،کتب،جزوات،سمینارهای مختلف و ... می شود.هر یک از این ابزار،هزینه خاص خود را دارند که باید شخصاً آن را بپردازید.دقیقاً به این دلیل که موفقیت بهایی دارد.البته هزینه های دیگری هم وجود دارد مانند هزینه رفت و آمدها،تماس های تلفنی و ... .

 فروش

یکی از نادرست ترین ذهنیت ها در مورد نتورک مارکتینگ در ایران این است که فروش محصول فقط در صورت ورود فرد به طرح پاداش شرکت صورت می گیرد و اگر کسی نخواست وارد این تجارت شود،محصولی هم به او فروخته نمی شود.اگر به دنبال درآمد مانده هستید،باید محصولات را به افراد مختلف،جدای از طرح پاداش،معرفی کنید تا با ایجاد یک بازار کوچک خارج از طرح درآمدزایی،اگر فرد جدیدی را معرفی نکردید باز هم فروش و در نتیجه درآمد داشته باشید.

نظرات برای این پست غیر فعال میباشد .
🕊️🕊️🕊️

پیشنهادهای ما

پیشنهاد میکنیم حتما به هر بخش سر بزنید

فیلم های تاثیرگذار

فیلم هایی که حتما باید در طول زندگیمان ببینیم

کلیپ های تاثیرگذار

کلیپ های کوتاه اما تاثیرگذار

فایل های صوتی

گوشهایتان را عادت به شنیدن نکات مثبت بکنید

...

عکس بخش درباره ما ما بارونی ها ، همچون یک (پرنده ی نامه رسان) که بعنوان لوگوی تیم درنظرگرفته شده ، سفیر بارون هستیم ؛ *** سفیربارون به این معنی که قراره بارونی از برکت،فراوانی،عشق،زیبایی و... بر زندگیمان و افرادی که باما همسیر هستند ببــــــارد و این پیام را مـــا برفراز تمام جهان گام برمیداریم و تجربه یک زندگی جدید از نوع بارون را برجهانیان میرسانیم ... *** بذرهایتان را بکارید قراره بارون بیاد

آیا در شبکه های اجتماعی فعال هستید؟

صفحات ما را در معروفترین شبکه های اجتماعی دنبال نمایید تا از خبرهای ما آگاه شوید

  حقوق تمامی مطلب محفوظ است   |    Design: ...