چه چیزهایی برای شروع کار نیاز نیست

چه چیزهایی برای شروع کار نیاز نیست؟

می خواهم 5 مورد را بگویم که اغلب مردم تصور می کنند برای این کار نیاز است.در حالی که به هیچ وجه این طور نیست:

داشتن مدارج تحصیلی و علمی

هزاران نفر وارد صنعت نتورک مارکتینگ می شوند بدون آنکه مدارج دانشگاهی داشته باشند ولی با این وجود در کارشان موفق هستند. طبیعت صنعت نتورک مارکتینگ متفاوت از سایر حرفه ها است. اگر مشاور شما مدرک لیسانس دارد، نیاز نیست که شما هم داشته باشید؛ این قابل تکثیر نیست. اگر خودتان مدرک تحصیلی دارید بسیار خوب است. ولی نیاز نیست که زیرشاخه هایتان هم داشته باشند.

تائید و تصدیق دیگران

حتی ممکن است همسرتان مخالف کارتان باشد. البته غالباً این یک واکنش موقتی است و پس از مدتی با رشد شما، آنها نیز علاقمند خواهند شد. واقعیت تلخ این است که هر کسی مانند شما آمادگی رشد و موفقیت را ندارد. مطمئناً در ابتدا حتی خانواده و دوستان نزدیکتان ممکن است به شما بخندند. مسخره تان کنند. به شما خواهند گفت که حیف نیست. وقت خود را صرف اینگونه کارهای بی معنی بکنی؟ بهترین راه این است که فعلاً از راه آنها بیرون بروید و به کارتان تمرکز کنید.

خانواده و دوستانتان در این کار باشند

لطفا اشتباه درک نکنید اگر آنها نیز وارد گروه شما شدند بسیار عالی است.من خانوادهایی می شناسم که برای سه نسل در این حرفه هستند.ولی نیاز نیست که حتماً و الزاماً آنها نیز به شما بپیوندند.به اعتقاد من شما می توانید شبکه های خود را حتی در محیط های جدید بسازید چون خود من یکی از آنها بودم.

توصیه های ناآگاهانه

بسیاری ازافراد با کسانی مشورت میکنند که هیچ تجربه ای در اینکار ندارند.اگر می خواهیدکه بدانید چگونه می شود با یک هواپیما پرواز کرد.باید سراغ یک خلبان را بگیرید نه یک راننده اتوبوس.مشاورخود را پیدا کنید و از کسانی کمک بگیرید که خود توانسته اند با موفقیت گروهشان را بسازند.توصیه های این افراد می تواند مفید باشد.

کامل بودن

واقعیت این است که هنوز شرکتی که بهترین محصول، بهترین سیستم درآمدزایی یا بهترین سیستم آموزشی داشته باشد اختراع نشده است.همانند سایر رشته ها .این صنعت نیز به طور طبیعی در حال تکامل است انتظار برای یافتن یک سیستم مطلقاً کامل بی فایده است.در ضمن تجربه به ما نشان داده  است که بهترین شرکت همان شرکتی است که شما برای اولین بار وارد آن شده وشروع به فعالیت کرده اید. و شرط موفقیت در آن ماندن برای موفق شدن می باشد.از این شرکت به آن شرکت رفتن جز شکست خوردن سودی برای شما نخواهد داشت.در ضمن خیلی از شرکتها ماندگار نخواهند بود.و خیلی از نتورکرها فقط به منافع شخصی خود فکر می کنند و از این شرکت به آن شرکت می روند.پس مراقب باشید.آنهایی که تصور می کنند علف دیگر سبز تر است بزودی خواهند فهمید که ثروت واقعی و ماندگار فقط از طریق فعالیت بلند مدت در یک شرکت،بدست می آید.

نظرات برای این پست غیر فعال میباشد .
🕊️🕊️🕊️

پیشنهادهای ما

پیشنهاد میکنیم حتما به هر بخش سر بزنید

فیلم های تاثیرگذار

فیلم هایی که حتما باید در طول زندگیمان ببینیم

کلیپ های تاثیرگذار

کلیپ های کوتاه اما تاثیرگذار

فایل های صوتی

گوشهایتان را عادت به شنیدن نکات مثبت بکنید

...

عکس بخش درباره ما ما بارونی ها ، همچون یک (پرنده ی نامه رسان) که بعنوان لوگوی تیم درنظرگرفته شده ، سفیر بارون هستیم ؛ *** سفیربارون به این معنی که قراره بارونی از برکت،فراوانی،عشق،زیبایی و... بر زندگیمان و افرادی که باما همسیر هستند ببــــــارد و این پیام را مـــا برفراز تمام جهان گام برمیداریم و تجربه یک زندگی جدید از نوع بارون را برجهانیان میرسانیم ... *** بذرهایتان را بکارید قراره بارون بیاد

آیا در شبکه های اجتماعی فعال هستید؟

صفحات ما را در معروفترین شبکه های اجتماعی دنبال نمایید تا از خبرهای ما آگاه شوید

  حقوق تمامی مطلب محفوظ است   |    Design: ...