فیلم مرد سیندرلایی

فیلم مرد سیندرلایی را حتما تماشا کنید، به این دلیل که درس‌های بزرگی را به شما یاد می‌دهد. این فیلم بر اساس یک داستان واقعی ساخته شده و بازگو کننده زندگینامه جیمز جی برادک (بوکسور مشهور آمریکایی) است. او که به عنوان یک بوکسور حرفه‌ای مشغول است، در یکی از مسابقات از ناحیه دست آسیب می‌بیند. به همین دلیل از مسابقات کنار گذاشته شده و مجبور می‌شود برای امرار معاش کارگری کند. اما اوضاع بد اقتصادی باعث می‌شود که او نتواند هر روز کار کند (به علت حجم زیاد متقاضیان کار). در ادامه روزنه امیدی برای او باز می‌شود و فرصت جدیدی پیدا می‌کند که زندگی خود را دوباره بسازد.

دیالوگ معروف فیلم:

تنهایی، یعنی ساعت نشون بده وقت خوابیدن نیست و تو خوابیت نیاد. اما بخوابی که زمان را بکشی. بخوابی تا ساعت‌ها بگذرند. اون روز یعنی تو مردی!

لایک : 0
نظرات برای این پست غیر فعال میباشد .
🕊️🕊️🕊️

پیشنهادهای ما

پیشنهاد میکنیم حتما به هر بخش سر بزنید

فیلم های تاثیرگذار

فیلم هایی که حتما باید در طول زندگیمان ببینیم

کلیپ های تاثیرگذار

کلیپ های کوتاه اما تاثیرگذار

فایل های صوتی

گوشهایتان را عادت به شنیدن نکات مثبت بکنید

...

عکس بخش درباره ما ما بارونی ها ، همچون یک (پرنده ی نامه رسان) که بعنوان لوگوی تیم درنظرگرفته شده ، سفیر بارون هستیم ؛ *** سفیربارون به این معنی که قراره بارونی از برکت،فراوانی،عشق،زیبایی و... بر زندگیمان و افرادی که باما همسیر هستند ببــــــارد و این پیام را مـــا برفراز تمام جهان گام برمیداریم و تجربه یک زندگی جدید از نوع بارون را برجهانیان میرسانیم ... *** بذرهایتان را بکارید قراره بارون بیاد

آیا در شبکه های اجتماعی فعال هستید؟

صفحات ما را در معروفترین شبکه های اجتماعی دنبال نمایید تا از خبرهای ما آگاه شوید

  حقوق تمامی مطلب محفوظ است   |    Design: ...