فیلم لیست آرزوها

دو مرد که هیچ کدام وقت زیادی برای ادامه زندگی نداشته و تصمیم می‌گیرند که تا قبل از مرگ به آرزو‌های خود برسند. بله این داستان فیلم انگیزشی سینمایی لیست آرزوها است. ادوارد و کارتر هر دو به بیماری سرطان مبتلا بوده و در بیمارستان با یکدیگر آشنا شده و از آنجایی که هر دو درد مشترک دارند، زود با هم صمیمی می‌شوند. در ادامه آن دو با شیطونی خاصی از بیمارستان خارج شده و به ماجراجویی‌های جالب می‌پردازند. چقد خوب میشه ما هم قبل از مرگ همچین کارهایی انجام بدیم!

دیالوگ معروف فیلم:

مصریان باستان عقیده زیبایی در مورد مرگ داشتن. وقتی روح آن‌ها به در بهشت می‌رسه، نگهبان‌ها دو تا از آن‌ها سوال می‌پرسن. آیا توی زندگیت شادمانی را یافتی؟ آیا زندگی تو شادمانی را به زندگی دیگران آورد؟

نظرات برای این پست غیر فعال میباشد .
🕊️🕊️🕊️

پیشنهادهای ما

پیشنهاد میکنیم حتما به هر بخش سر بزنید

فیلم های تاثیرگذار

فیلم هایی که حتما باید در طول زندگیمان ببینیم

کلیپ های تاثیرگذار

کلیپ های کوتاه اما تاثیرگذار

فایل های صوتی

گوشهایتان را عادت به شنیدن نکات مثبت بکنید

...

عکس بخش درباره ما ما بارونی ها ، همچون یک (پرنده ی نامه رسان) که بعنوان لوگوی تیم درنظرگرفته شده ، سفیر بارون هستیم ؛ *** سفیربارون به این معنی که قراره بارونی از برکت،فراوانی،عشق،زیبایی و... بر زندگیمان و افرادی که باما همسیر هستند ببــــــارد و این پیام را مـــا برفراز تمام جهان گام برمیداریم و تجربه یک زندگی جدید از نوع بارون را برجهانیان میرسانیم ... *** بذرهایتان را بکارید قراره بارون بیاد

آیا در شبکه های اجتماعی فعال هستید؟

صفحات ما را در معروفترین شبکه های اجتماعی دنبال نمایید تا از خبرهای ما آگاه شوید

  حقوق تمامی مطلب محفوظ است   |    Design: ...