127 ساعت

برای دیدن فیلم به ادامه مطلب بروید

فیلم ۱۲۷ ساعت

  • کارگردان: دنی بویل | نویسنده: دنی بویل
  • بازیگران: جیمز فرانکو، کیت مارا، آمبر تامبلین، کلیمانس پوزی
  • تاریخ اکران: سال ۲۰۱۰ میلادی
  • میانگین امتیازات 127Hours در IMDB: ۷.۵ از ۱۰

اگر از فضاهای تنگ می‌ترسید یا از تماشای آن‌ها اذیت می‌شوید، اصلا و ابدا سمت فیلم ۱۲۷ ساعت نروید. چراکه این فیلم در حالت عادی برای افرادی که از فضاهای تنگ نمی‌ترسند هم اذیت‌کننده به‌شمار می‌رود حالا اگر با اینجور شرایط مشکل داشته باشید این فیلم سوهان روح شما خواهد شد. فیلمی با داستانی واقعی که از روی کتابی به نام Between a Rock and a Hard Place اثر آرون رالستون اقتباس شده و با هنرنمایی استادانه جیمز فرانکو می‌توانید لحظه‌به‌لحظه و تمام شرایط سخت فیلم را با تمام وجود لمس کنید. این فیلم به تهیه‌کنندگی دنی بویل و کریستین کولسن توسط استودیو Everest Entertainment با بودجه‌ای ۱۸ میلیون دلاری تولید و توانست فروش نسبتا خوب ۶۱ میلیون دلاری را تجربه کند. البته این فیلم برای همه مناسب نیست و همین موضوع میزان فروش آن را توجیه می‌کند.

داستان فیلم درباره اتفاقی جریان دارد که برای نویسنده کتاب یعنی آرون رالستون رخ داده است. او یک کوهنورد کاربلد بود که بدون اطلاع دادن به هیچکس مثل همیشه راهی گرند کانیون می‌شود تا کوهنوردی کند و از طبیعت لذت ببرد ولی نه، این مرتبه با دفعه‌های قبلی فرق می‌کند. او به‌خاطر یک حادثه سقوط می‌کند و یک تکه سنگ بزرگ روی دستش می‌افتد تا او را در یکی از شکاف‌های بسیار تنگ و بسیار عمیق کوهستان زندانی کند. او می‌دانست که هیچ‌کس پیدایش نخواهد کرد و در مدتی که آن‌جا زندانی بود از تمام ابزارهای ممکن برای زنده ماندن استفاده کرد و در انتها با قدرت ذهنی فوق‌العاده خود توانست راهی برای نجات پیدا کند. راهی بسیار سخت و عذاب‌آور ولی درعین‌حال نجات‌بخش. در طول تماشای این فیلم بدون شک خودتان را جای او خواهید دید و ذره‌ذره شکنجه‌ای که او تحمل کرد را حس می‌کنید.

...


نظرات برای این پست غیر فعال میباشد .
🕊️🕊️🕊️

پیشنهادهای ما

پیشنهاد میکنیم حتما به هر بخش سر بزنید

فیلم های تاثیرگذار

فیلم هایی که حتما باید در طول زندگیمان ببینیم

کلیپ های تاثیرگذار

کلیپ های کوتاه اما تاثیرگذار

فایل های صوتی

گوشهایتان را عادت به شنیدن نکات مثبت بکنید

...

عکس بخش درباره ما ما بارونی ها ، همچون یک (پرنده ی نامه رسان) که بعنوان لوگوی تیم درنظرگرفته شده ، سفیر بارون هستیم ؛ *** سفیربارون به این معنی که قراره بارونی از برکت،فراوانی،عشق،زیبایی و... بر زندگیمان و افرادی که باما همسیر هستند ببــــــارد و این پیام را مـــا برفراز تمام جهان گام برمیداریم و تجربه یک زندگی جدید از نوع بارون را برجهانیان میرسانیم ... *** بذرهایتان را بکارید قراره بارون بیاد

آیا در شبکه های اجتماعی فعال هستید؟

صفحات ما را در معروفترین شبکه های اجتماعی دنبال نمایید تا از خبرهای ما آگاه شوید

  حقوق تمامی مطلب محفوظ است   |    Design: ...