فیلم moneyball

«یک سری تیم‌ها پول‌دارن، یک سری هم فقیرن، پایین‌تر از اینا یک مشت تیم آشغال پیدا می‌شه، پایین‌تر از همه‌ی اینا جایگاهیه که تیم ما اونجاس!» این‌ها جملاتی هستند که بیلی بین (با هنرنمایی برد پیت) به‌مدیران تیم بیس‌بال اوکلند A اعلام می‌کند. بیلی بین مربی این تیم به‌شدت فقیر است و حالا باید در جمع بزرگان بیس‌بال آمریکا، همراه‌با تیم‌اش خودی نشان بدهد تا اوکلند A را از آن شرایط وخیم خارج کند.

فیلم مانی‌بال ساخته‌ای در ژانر بیوگرافی/درام/ورزشی/انگیزشی است که ثبت میانگین نمرات ۹۴ در بلاگ راتن‌تومیتوز، میانگین ۸۷ در متاکریتیک و امتیاز ۷.۶ در IMDB، خودش را به‌عنوان اثری کاملا موفق از نظر منتقدین و تماشاگران ثابت کرد. فیلمی تماشایی و الهام‌بخش که تماشای آن همیشه جذاب است.

نظرات برای این پست غیر فعال میباشد .
🕊️🕊️🕊️

پیشنهادهای ما

پیشنهاد میکنیم حتما به هر بخش سر بزنید

فیلم های تاثیرگذار

فیلم هایی که حتما باید در طول زندگیمان ببینیم

کلیپ های تاثیرگذار

کلیپ های کوتاه اما تاثیرگذار

فایل های صوتی

گوشهایتان را عادت به شنیدن نکات مثبت بکنید

...

عکس بخش درباره ما ما بارونی ها ، همچون یک (پرنده ی نامه رسان) که بعنوان لوگوی تیم درنظرگرفته شده ، سفیر بارون هستیم ؛ *** سفیربارون به این معنی که قراره بارونی از برکت،فراوانی،عشق،زیبایی و... بر زندگیمان و افرادی که باما همسیر هستند ببــــــارد و این پیام را مـــا برفراز تمام جهان گام برمیداریم و تجربه یک زندگی جدید از نوع بارون را برجهانیان میرسانیم ... *** بذرهایتان را بکارید قراره بارون بیاد

آیا در شبکه های اجتماعی فعال هستید؟

صفحات ما را در معروفترین شبکه های اجتماعی دنبال نمایید تا از خبرهای ما آگاه شوید

  حقوق تمامی مطلب محفوظ است   |    Design: ...