فیلم Into the Wild

به‌سوی طبیعت وحشی اثری در ژانر درام زندگی‌نامه‌ای به‌شمار می‌رود. فیلمی که از یک کتاب با همین نام نوشته‌ی جان کراکائر و با اقتباس از سفرهای کریستوفر مک‌کندلس به‌سرزمین‌های آمریکای شمالی و مناطق وحشی آلاسکا اقتباس شده است. کریستوفر که از زندگی مدرن خسته شده و می‌خواهد به‌یک ماجراجویی تمام عیار در آلاسکا برود تا طعم واقعی زندگی را بچشد؛ او در این مسیر با خطرها، شخصیت‌ها و لحظاتی مواجه می‌شود که دیدگاه او به‌زندگی را برای همیشه تغییر می‌دهد.

به‌سوی طبیعت وحشی فیلمی بسیار هیجان‌انگیز است که تماشاگر خود را به یک سفر می‌برد. سفری پر شده از خطر، وحشت، تردید و البته موفقیتی که در پایان تونل، نور خود را به‌صورت مسافران خستگی‌ناپذیر خود می‌کوباند. شان پن با فیلم معرکه‌ی خود هم‌زمان توانست نظر منتقدان و تماشاگران را جلب کرده و اثری تحسین‌برانگیز از دسته‌ی فیلم‌های انگیزشی را بسازد.

نظرات برای این پست غیر فعال میباشد .
🕊️🕊️🕊️

پیشنهادهای ما

پیشنهاد میکنیم حتما به هر بخش سر بزنید

فیلم های تاثیرگذار

فیلم هایی که حتما باید در طول زندگیمان ببینیم

کلیپ های تاثیرگذار

کلیپ های کوتاه اما تاثیرگذار

فایل های صوتی

گوشهایتان را عادت به شنیدن نکات مثبت بکنید

...

عکس بخش درباره ما ما بارونی ها ، همچون یک (پرنده ی نامه رسان) که بعنوان لوگوی تیم درنظرگرفته شده ، سفیر بارون هستیم ؛ *** سفیربارون به این معنی که قراره بارونی از برکت،فراوانی،عشق،زیبایی و... بر زندگیمان و افرادی که باما همسیر هستند ببــــــارد و این پیام را مـــا برفراز تمام جهان گام برمیداریم و تجربه یک زندگی جدید از نوع بارون را برجهانیان میرسانیم ... *** بذرهایتان را بکارید قراره بارون بیاد

آیا در شبکه های اجتماعی فعال هستید؟

صفحات ما را در معروفترین شبکه های اجتماعی دنبال نمایید تا از خبرهای ما آگاه شوید

  حقوق تمامی مطلب محفوظ است   |    Design: ...