فیلم Rocky

فیلم راکی یک روایت الهام‌بخش و جذاب از بوکسوری شکست‌خورده با نام راکی بالبوآ (با هنرنمایی سیلوستر استالونه) است. این بوکسور که از قهرمانی باز مانده است، بالاخره این فرصت را به‌دست می‌آورد تا مقابل قهرمان سنگین‌وزن جهان با نام آپولو کرید به‌میدان برود. حالا راکی باید تمام تلاش خود را بکند تا یک بار برای همیشه، در رینگ بدرخشد و اعتبار از دست رفته‌اش را پس بگیرد.

راکی از جمله مهم‌ترین فیلم‌های تاریخ سینما به‌شمار می‌رود. اولین فیلم مهم سیلوستر استالونه که او را به دنیای شهرت در هالیوود پرتاب کرد را می‌توان از جمله برترین‌ فیلم‌های انگیزشی موجود دانست که از قضا، به‌شدت مورد توجه منتقدان و تماشاگران نیز قرار گرفت. امکان ندارد که بحث فیلم‌های انگیزشی در میان باشد و از راکی اسم نبریم؛ فیلمی که نه‌تنها از برترین فیلم‌های انگیزشی، بلکه از برترین ساخته‌های تاریخ ژانر ورزشی به‌شمار می‌رود.

نظرات برای این پست غیر فعال میباشد .
🕊️🕊️🕊️

پیشنهادهای ما

پیشنهاد میکنیم حتما به هر بخش سر بزنید

فیلم های تاثیرگذار

فیلم هایی که حتما باید در طول زندگیمان ببینیم

کلیپ های تاثیرگذار

کلیپ های کوتاه اما تاثیرگذار

فایل های صوتی

گوشهایتان را عادت به شنیدن نکات مثبت بکنید

...

عکس بخش درباره ما ما بارونی ها ، همچون یک (پرنده ی نامه رسان) که بعنوان لوگوی تیم درنظرگرفته شده ، سفیر بارون هستیم ؛ *** سفیربارون به این معنی که قراره بارونی از برکت،فراوانی،عشق،زیبایی و... بر زندگیمان و افرادی که باما همسیر هستند ببــــــارد و این پیام را مـــا برفراز تمام جهان گام برمیداریم و تجربه یک زندگی جدید از نوع بارون را برجهانیان میرسانیم ... *** بذرهایتان را بکارید قراره بارون بیاد

آیا در شبکه های اجتماعی فعال هستید؟

صفحات ما را در معروفترین شبکه های اجتماعی دنبال نمایید تا از خبرهای ما آگاه شوید

  حقوق تمامی مطلب محفوظ است   |    Design: ...