فیلم Cast Away

یکی دیگر از فیلم های انگیزشی موفق که درس‌های بسیاری به بینندگان می‌دهد، فیلم دورافتاده (Cast Away) است. در این فیلم شخصی به نام چاک در مسیر سفر، از هواپیما سقوط می‌کند و در یک جزیره فرود می‌آید. او برای نجات یافتن با مشکلات فراوانی روبرو است و در نهایت مجبور می‌شود که 4 سال در جزیره زندگی کند.

پس از گذشت 4 سال، یک روز به این فکر میفتد که خودش را از آن جزیره نجات بدهد و برای نجات، حاضر می‌شود هر ریسکی را به جان بخرد و در نهایت نیز به هدفش می‌رسد. این فیلم به ما یاد می‌دهد که رسیدن به دستاوردهای بزرگ، نیاز به ریسک و رهایی از منطقه امن دارد. کسی که بخواهد منطقه امن خودش را حفظ کند، قطعاً بسیاری از دستاوردهای شگفت‌انگیز زندگی را از دست می‌دهد و می‌تواند یک زندگی کاملاً معمولی برای خودش رقم بزند.

یکی دیگر از درس‌های ارزشمندی که این مقاله به ما می‌دهد این است که انسان نباید از شرایط دشوار بترسد و با مشاهده سختی‌ها، از اهداف و خواسته‌هایش عقب‌نشینی کند؛ چون وقتی انسان در شرایط دشوار قرار می‌گیرد، تازه توانمندی‌ها و قدرت‌های نهفته در وجود او بیدار می‌شوند و خودشان را به ما نشان می‌دهند. وقتی چاک در فیلم دورافتاده، تنهایی و شرایط سخت را دید، تازه فهمید چه قدرتی دارد.

نظرات برای این پست غیر فعال میباشد .
🕊️🕊️🕊️

پیشنهادهای ما

پیشنهاد میکنیم حتما به هر بخش سر بزنید

فیلم های تاثیرگذار

فیلم هایی که حتما باید در طول زندگیمان ببینیم

کلیپ های تاثیرگذار

کلیپ های کوتاه اما تاثیرگذار

فایل های صوتی

گوشهایتان را عادت به شنیدن نکات مثبت بکنید

...

عکس بخش درباره ما ما بارونی ها ، همچون یک (پرنده ی نامه رسان) که بعنوان لوگوی تیم درنظرگرفته شده ، سفیر بارون هستیم ؛ *** سفیربارون به این معنی که قراره بارونی از برکت،فراوانی،عشق،زیبایی و... بر زندگیمان و افرادی که باما همسیر هستند ببــــــارد و این پیام را مـــا برفراز تمام جهان گام برمیداریم و تجربه یک زندگی جدید از نوع بارون را برجهانیان میرسانیم ... *** بذرهایتان را بکارید قراره بارون بیاد

آیا در شبکه های اجتماعی فعال هستید؟

صفحات ما را در معروفترین شبکه های اجتماعی دنبال نمایید تا از خبرهای ما آگاه شوید

  حقوق تمامی مطلب محفوظ است   |    Design: ...